Rusza Plaża Open – publikujemy nazwiska zawodniczek i zawodników

0
1198

Już w piątek na Rynku Wielkim rozpoczną się rozgrywki  Plaży Open. Projekt Plaża Open jest największym cyklem turniejów siatkówki plażowej w ramach Mistrzostw Polski.

Nowy Kurier Zamojski jest partonem medialnym Plaży Open, będziemy na bieżąco informować o rozgrywkach na naszej stronie internetowej oraz fanpage’u na Facebooku

13717447_1767193393550790_3519127781425781296_o

 

Na Rynku Wielkim już zbudowano ogromne boisko do siatkówki. Pierwsze sety juz w najbliższy czwartek podczas turnieju amatorskiego (godz. 15.00)

“Prawdziwy” turniej rozpocznie się w piątek o godzinie 9:00 od eliminacji. Weryfikacja dla startujących w nich zawodników rozpocznie się o 8:00. Turniej główny rozgrywany będzie od soboty od godziny 9:00.

 

 

Do turnieju kobiet zgłosiło się dziewiętnaście par.

Pary rozstawione w turnieju głównym:
R1. Martyna Wardak/Magdalen Saad
R2. Agnieszka Wołoszyn/Aleksandra Zdon
R3. Dominika Horbacz/Justyna Tomala
R4. Natalia Gruszczyńska/Agnieszka Adamek
R5. Patrycja Jundziłł/Julia Gierczyńska
R6. Natalia Płodowska/Agnieszka Gruczek
R7. Magdalena Rapacz-Matrasz/Sandra Szychowska
R8. Karolina Kirszenstein/Aleksandra Chyła

Pary, które wystartują w eliminacjach:
E1. Michalina Tokarska/Justyna Tylutki
E2. Joanna Karasiewicz/Barbara Adamska
E3. Martyna Kłoda/Monika Gorzka
E4. Kinga Legieta/Marta Kosobucka
E5. Anna Sulej/Kinga Pakuła
E6. Aneta Dzwonnik/Weronika Pniok
E7. Dorota Strąg/Jagoda Gruszczyńska
E8. Paulina Biranowska/Klaudia Świstek
E9. Agnieszka Radkowiak-Kiedacz/Ewa Świch
E10. Aleksandra Żebrowska/Aleksandra Patek
E11. Monika Jagła/Katarzyna Bojko

 

Do turnieju mężczyzn, który odbędzie się na Rynku Wielkim w Zamościu zgłosiły się 32 pary

Pary rozstawione w turnieju:
R1. Bartłomiej Dzikowicz/Adam Parcej
R2. Mateusz Radojewski/Bartek Malec
R3. Adam Andrys/Roman Andrys
R4. Martin Chiniewicz/Maciej Kałuża
R5. Maciej Lewicki/Adam Lenc
R6. Bartosz Lewicki/Tomasz Maziarek
R7. Mateusz Łysikowski/Mateusz Paszkowski
R8. Mateusz Zarankiewicz/Michał Korycki

Pary, które wystąpią w eliminacjach:
E1. Andrzej Paszkowski/Adrian Białecki
E2. Michał Kobierecki/Krystian Kaczmarski
E3. Maciej Kaszewiak/Szymon Kaszewiak
E4. Bartosz Kujawski/Kamil Kwasowski
E5. Bartłomiej Krzyżanowski/Michał Szabłowicz
E6. Mikołaj Grobelny/Paweł Zawadzki
E7. Michał Tomczak/Rafał Maluchnik
E8. Janusz Prus/Maciej Okrzeja
E9. Tobiasz Kaniewski/Mateusz Furtak
E10. Szymon Gregorowicz/Mateusz Kańczok
E11. Michał Słyk/Mateusz Ogrodniczuk
E12. Bartosz Oleksy/Michał Płecha
E13. Ernest Plizga/Paweł Dobrowolski
E14. Karol Szczepanik/Michał Matyja
E15. Piotr Groszek/Kamil Warzocha
E16. Józef Gusta/Tomasz Ciach
Kamil Dubik/Krystian Knap
Jakub Kaproń/Grzegorz Kapera
Adam Zieliński/Maciej Grądkowski
Jakub Demski/Krystian Galan
Grzegorz Płatek/Karol Tytoń
Krzysztof Silezin/Wojciech Kapłon
Artur Grasza/Marcin Grasza
Adrian Małek/Konrad Małek

 

Program turnieju w Zamościu:

21 lipca – CZWARTEK
15:00 Turniej Otwarty – ogólnodostępny turniej amatorów

22 lipca – PIĄTEK
08:00 Weryfikacja zawodników grających w eliminacjach
08:30 Odprawa techniczna
09:00 – 18:00 Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn – kwalifikacje do turnieju głównego
Animacje, konkursy i zabawy dla kibiców

23 lipca – SOBOTA
08:00 Weryfikacja zawodników grających w turnieju głównym
09:00 – 18:00 Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn – turniej główny
15:00 ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY
18:00 MECZ GWIAZD czyli VOLLEYSTAR vs ZAMOŚĆ
18:30 Szkoła Tańca Magdaleny i Janusza Myków
20:00 ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY – KONCERT GOLEC uORKIESTRA

24 lipca – NIEDZIELA
13:00 ĆWIERĆFINAŁY
14:00 Kinga Organista – Zumba
15:00 3po3 czyli turniej VYLEJBALLON
16:00 Platinium Fitness Zamość
17:00 PÓŁFINAŁY
17:45 DZIKA BOMBA (dla zainteresowanych)
18:30 FINAŁ kobiet – transmisja w TVP SPORT
19:30 FINAŁ mężczyzn – transmisja w TVP SPORT (podczas finałów pokazy tańca i zumby)

 

źródło: plazaopen.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments