Plaża Open w Zamościu

0
1320

Perła plażówki w Perle Renesansu

Zamość to jedyny debiutant spośród miast goszczących siatkarzy zmagających się w Turnieju Plaża Open. Eliminacje Mistrzostw Polski odbędą się na Rynku Wielkim w dniach 22-24 lipca 2016 r.
Zamość to czwarty po Gdańsku, Rybniku i Łodzi przystanek na tegorocznej mapie Plaży Open.
W Zamościu zdecydowanie brakowało tego typu wydarzenia, a podobne projekty funkcjonują w Europie już od dawna. Dlatego też władze miasta postanowiły współorganizować jeden z turniejów Plaży Open, która jest nam dobrze znana z przekazów medialnych – mówi Marek Gajewski, Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Zamość i dodaje: Nie brano pod uwagę żadnego innego miejsca, niż Rynek Wielki – ze względu na jego atrakcyjność i innowacyjność.
Na fanów siatkówki plażowej w województwie lubelskim czeka turniej najwyższej rangi w Polsce, do tego w pięknej scenerii. Efektowne obrony i skuteczne ataki w sercu „Perły renesansu”, jak zwykło się nazywać Zamość, na pewno dodadzą uroku każdemu pojedynkowi, rozgrywanemu w ramach turnieju – czytamy na stronie organizatora.
Wypada nam tylko potwierdzić, trzymać kciuki za pogodę i zaprosić na płytę Rynku Wielkiego oraz na fotorelację na https://www.facebook.com/kurierzamojski/. Nowy Kurier Zamojski został patronem medialnym wydarzenia. Zapraszamy!

 

 

 

 

Poprzedni artykułShoemakers na “Kwadracie”
Następny artykułRusza Plaża Open – publikujemy nazwiska zawodniczek i zawodników
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments