“UWAGA” w Szpitalu Papieskim

2
2756

Dzisiejsze – czwartkowe wydanie magazynu reporterów “Uwaga” w TVN zostało poświęcone prawdopodobnym nieprawidłowościom, do których według bohaterów programu miało dojść w zamojskim szpitalu “papieskim”.

Program przedstawia sytuacje rodzin pacjentów, którzy są rozczarowani poziomem opieki w szpitalu.

Szpital Jana Pawła od wielu lat pojawia się w wysokich  notach ogólnopolskich rankingów medycznych.

Reporterka Uwagi dociera do rodzin pacjentów leczonych w zamojskim szpitalu, ale także do stanowiska szpitala.

Pełna wersja programu TUTAJ

 

 

 

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Córka

Kilka lat temu zawiozłam tam mamę. Miała biegunkę i wysoką gorączkę. Zostawiłam ją w szpitalu wieczorem z podejrzeniem salmonelli. Miała być przewieziona do Biłgoraja. Następnego dnia przyjechałam do niej do szpitala. Nadal leżała w Zamościu, w sali przy Izbie Przyjęć: z bardzo wysoką gorączką, w odchodach, bez kroplówki, odwodniona, osłabiona i umierająca z upokorzenia. Pielęgniarka nakrzyczała na nią, że “cały czas sra…”. Spłakałam się na ten widok tak, jak nigdy w życiu. Chciałam ją sama umyć. Pokazano mi łazienkę, w której zakręcona była woda pod prysznicem. Umyć się można było tylko w misce z wodą… Ja miałam o tym szpitalu takie dobre zdanie, ale wtedy je straciłam. Na zawsze. Ten szpital ma dwa oblicza: piękne na pokaz i podłe dla chorych bez znajomości.

kaska
Reply to  Córka

Dokładnie tak jest. Co prawda można na palcach zliczyć personel w szpitalu, który robi to co powinien jak należy i faktycznie są dla pacjenta ale niestety to tylko jednostki …. druga sprawa oglądając reportaż to łączę się w bólu z tymi ludźmi do których dotarła pani redaktor. CIESZĘ SIĘ ze wyszło wszystko na światło dzienne !!!