Lekkoatletyka dla Każdego

0
1154

 

26 listopada na hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu dzieci z II klas szkół podstawowych wezmą udział w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych.
Lekkoatletyka dla każdego to program upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży. Jest to innowacyjny projekt Polskiego Związku Lekkiej Atletyki stworzony przez specjalistów, menedżerów i trenerów. Program ma na celu popularyzację lekkiej atletyki jako sportu pierwszego kontaktu dla dzieci, zachęcenie ich do zorganizowanej aktywności fizycznej w formie sportowej zabawy pod okiem przeszkolonych nauczycieli, instruktorów i trenerów.

W programie udział biorą wszystkie publiczne placówki z Zamościa oraz Szkoły Podstawowe z Kalinowic i Złojca. Zawody zostaną rozegrane według rozpowszechnionej na całym świecie przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych formuły Kids Athletics, która polega na zespołowej rywalizacji w dziecięcych konkurencjach lekkoatletycznych. Zapraszamy serdecznie do przybycia i wspomagania gorącym dopingiem młodych adeptów „Królowej Sportu”. Start zawodów o godz. 9:00.

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Kids Athletics w Zamościu, który zajmuje się koordynacją realizacji programu Lekkoatletyka dla każdego! na Zamojszczyźnie.

Kontakt z organizatorem

Trener główny OKA Zamość – Janusz Stryjewski

tel. 504 899 315

e-mail: [email protected]

źródło: materiał nadesłany

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments