Energetyczny konkurs plastyczny

0
945

W Książnicy Zamojskiej rusza VII edycji czytelniczej „Czytam i rysuję z energią. Jej celem jest promocja czytelnictwa oraz edukacja z zakresu bezpiecznego użytkowania energii elektrycznej. Konkurs poprzedzi, przygotowany przez bibliotekarzy bibliotek publicznych miasta Zamościa, cykl głośnego czytania dzieciom wierszy, bajek, opowiadań o prądzie i jego bezpiecznym użytkowaniu.

Wykonane w dowolnej technice plastycznej, inspirowane tematyką opowiadań, prace powinny być składane do 30 listopada najbliższej placówce bibliotecznej lub w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Książnicy Zamojskiej. W konkursie plastycznym mogą wziąć udział dzieci w wieku 5 i 6 lat uczęszczające do zamojskich przedszkoli.

Podsumowaniem akcji będzie konkurs plastyczny, którego finał odbędzie się 18 grudnia 2015 r. Nagrody dla laureatów oraz imprezę finałową sponsoruje PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość. Organizator przewiduje 5 nagród oraz 15 wyróżnień. Nagrodzone zostaną wszystkie przedszkola biorące udział w konkursie.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments