Bezpłatne USG 3D/4D w Pałacu

0
2432

 

Tym razem Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii zaprasza na bezpłatne USG 3d/4d ciąży oraz ginekologiczne.

Z badań mogą skorzystać wszystkie chętne pacjentki ciężarne a także panie, które potrzebują wykonać badanie narządów rodnych (jajniki, macica).

Badania będą przeprowadzane w ramach szkolenia ultrasonograficznego dla lekarzy ginekologów z całej Polski. Szkolenie organizuje Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii z Zamościa. Badania będą nadzorowane przez doświadczonych w ultrasonografii ginekologów. Każda pacjentka otrzymuje opis badania ultrasonograficznego oraz bogatą dokumentację zdjęciową (jeżeli tylko warunki w trakcie badania są sprzyjające).

Do badań wykorzystywany jest najwyższej klasy sprzęt ultrasonograficzny, pozwalający doskonale obrazować serce płodu, kręgosłup, mózg, kończyny, podniebienie oraz oczywiście płeć.

Aby skorzystać z możliwości wykonania takiego badania, należy dokonać telefoniczne rejestracji miejsca. Rejestracja już trwa.
84 638 55 12
84 638 80 90
84 638 80 91

Badania będą wykonywane w Pałacu Sieniawa w Sieniawie, ul Kościuszki 32 w dniach 13-15 listopada 2015r.

dr n. med. Marcin Wiecheć obecnie pracuje w Katedrze Ginekologii i Położnictwa UJ CM i Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie; prowadzi konsultacje w zakresie diagnostyki płodu, ultrasonografii ginekologicznej oraz wykonuje procedury inwazyjne w ciąży i ginekologii. Członek Międzynarodowej Rady Światowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (International Faculty ISUOG), posiada bogate doświadczenie w dydaktyce ultrasonograficznej. Od 2010 roku jest kierownikiem naukowym kursów położniczych w Sieniawie organizowanych przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii.

dr n. med. Agnieszka Nocuń ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2005r., jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Obecnie pracuje w Katedrze Ginekologii i Położnictwa UJ CM i Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Od 2010 roku jest kierownikiem naukowym kursów położniczych w Sieniawie organizowanych przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii.

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments