Dwa wypadki śmiertelne. Uważajcie!

0
1979

Minionej nocy na drogach Lubelszczyzny doszło do 2 wypadków śmiertelnych. Na DK-63 kierująca samochodem marki Peugeot potrąciła rowerzystę. Niestety 68-letni cyklista poniósł śmierć na miejscu. Dzisiaj rano na DW-844 w 55-letni kierujący pojazdem marki Skoda zjechał na pobocze i dachował. Kierujący zmarł na miejscu.

Do tragicznych w skutkach wypadków drogowych doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Dominin, powiat łukowski i dzisiaj rano w miejscowości Pobołowice Kolonia, powiat chełmski.

Do pierwszego śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj po godzinie 6:00 na drodze wojewódzkiej numer 844 w miejscowości Pobołowice Kolonia, powiat chełmski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-latek z Hrubieszowa kierujący samochodem marki Skoda wyjeżdżając z łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w bariery energochłonne mostu, a następnie wjechał w przystanek autobusoowy doprowadzając do dachowania pojazdu w przydrożnym rowie a następnie na polu.Kierowca był zakleszczony w pojeździe. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Podróżował sam.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą ustalać szczegółowe okoliczności tych tragicznych wypadków.

Do drugiego wypadku doszło wczoraj przed godziną 21:00 na drodze krajowej numer 63 w miejscowości Dominin, powiat łukowski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letnia mieszkanka gminy Lubartów, kierująca samochodem marki Peugeot jadąc drogą krajową w kierunku Radzynia Podlaskiego, w trakcie wymijania jadącego z przeciwnego kierunku samochodu najechała na kierującego rowerem 68-latka z gminy Stanin. W wyniku zdarzenia rowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Kierująca samochodem przebadana przez mundurowych na zawartość alkoholu w organizmie – była trzeźwa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że rower posiadał oświetlenie, natomiast sam rowerzysta nie miał na sobie kamizelki odblaskowej.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów. Pamiętajmy także, że brak zrozumienia i wzajemnego szacunku to kolejny niekorzystny czynnik wpływający na bezpieczeństwo uczestników ruchu. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

68 209029 Dwa wypadki śmiertelne. Uważajcie! 68 209028 Dwa wypadki śmiertelne. Uważajcie! 68 209027 Dwa wypadki śmiertelne. Uważajcie! 68 209026 Dwa wypadki śmiertelne. Uważajcie! 68 209024 Dwa wypadki śmiertelne. Uważajcie! 68 209025 Dwa wypadki śmiertelne. Uważajcie!

Poprzedni artykułPijany 44-latek z Zamościa wjechał w pięcioosobową grupę ludzi
Następny artykułŚWIETNY TURNIEJ ŻAKÓW GRYFA GMINA ZAMOŚĆ!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments