Zamość: Policja poszukuje gwałciciela. Podajemy rysopis. PODAJ DALEJ

3
11389

Zamojscy policjanci poszukują osób, które mogły paść ofiarą zatrzymanego 35 letniego mieszkańca Zamościa za inną czynność seksualną. Mężczyzna śledził i zaczepiał kobiety powodując u nich obawę o swoje życie i zdrowie. Osoby, które w ostatnim czasie spotkała podobna sytuacja proszone są o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2 lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 47 815 19 00.

Policjanci z Zamościa otrzymali informację dotyczącą mężczyzny, którego zachowanie wzbudza niepokój wśród mieszkańców miasta. Zawiadomienie w tej sprawie złożyła wczoraj 28-letnia kobieta, która w obawie o swoje życie i zdrowie postanowiła zgłosić się na Policję. Z jej relacji wynika, że w ostatnich tygodniach śledził ją nieznany mężczyzna, który dopuścił się wobec niej innej czynności seksualnej.

W wyniku podjętych działań zamojscy policjanci zatrzymali wczoraj 35-letniego mieszkańca Zamościa. Do podobnych zdarzeń mogło dochodzić w ostatnim czasie na terenie Zamościa, w szczególności w rejonie Nowego Miasta, przy ulicach Hrubieszowskiej, Lwowskiej, Krasnobrodzkiej i Młyńskiej. Osoby, które w ostatnim czasie spotkała podobna sytuacja proszone są o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2 lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 47 815 19 00.

Rysopis mężczyzny:

Mężczyzna szczupłej budowy ciała, wysoki – wzrost około 175 cm, o ciemnej karnacji, krótkich ciemnych włosach, z zarostem na twarzy.

starszy aspirant Katarzyna Szewczuk

Poprzedni artykułPrzyjaźń na mur
Następny artykułBiegną by upamiętnić losy Dzieci Zamojszczyzny
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kkkk85

Wysoki to chyba powyżej 185 cm. Z tego co się orientuję to w przypadku mężczyzn wzrost powyżej 185 cm to wzrost wysoki, wzrost 175-185 średni, a poniżej 175 cm niski.

Zamościanin

Czy ktoś został zgwałcony?

Bożena

Ruchał się jak mało kto