Tragedia podczas żniw. Kombajn przejechał po człowieku

0
1487
fot. KMP Zamość

Na jednym z pól w powiecie tomaszowskim 48 latek podczas wchodzenia do jadącego kombajnu, najprawdopodobniej stracił równowagę i dostał się pod koło maszyny. W wyniku obrażeń poniósł śmierć na miejscu. 53 letni kierowca pojazdu był trzeźwy. Apelujemy o ostrożność podczas prac polowych. Chwila nieuwagi, rutyna i pośpiech mogą doprowadzić do tragedii.

Wczoraj przed godziną 18 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w gminie Tarnawatka doszło do nieszczęśliwego wypadku z udziałem kombajnu zbożowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 48-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka podczas przejazdu kombajnu z jednego pola na drugie, najprawdopodobniej chciał wejść do maszyny, którą prowadził 53-letni kombajnista. Podczas wchodzenia do kombajnu który był w ruchu, mężczyzna prawdopodobnie poślizgnął się na schodach wejściowych do kabiny. Następnie dostał się pod koło przednie maszyny. 48-latek w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Kombajnem kierował 53-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego, który był trzeżwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

68 207217 Tragedia podczas żniw. Kombajn przejechał po człowieku
fot. KPP Tomaszów Lubelski

 

Poprzedni artykułDożynki w Łabuniach. Atrakcji nie zabraknie! [PROGRAM]
Następny artykułUstawa ma bronić wolności wyznania
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments