„Oprowadzacz zamojski” – nowy przewodnik po Zamościu!

0
249

Miasto Zamość wydało nowy przewodnik – „Oprowadzacz zamojski”, który zawiera 12 specjalnie opracowanych tras plus bonus w postaci śniadań w Zamościu.

  • Ten przewodnik to gotowiec. Przygotowany przez mieszkańców. Zakłada nowe spojrzenie na zwiedzanie Zamościa z perspektywy mieszkańca – oprowadzacza. Dedykowany jest wszystkim, a w szczególności osobom, które Zamość już odwiedziły. Spojrzenie z innej perspektywy powoduje zupełnie inny odbiór, dzięki czemu można odkryć miasto na nowo! – zachwala publikację zamojski magistrat.

Oprowadzacz zawiera przebieg i opis tras, czas ich trwania oraz dystans. Dzięki niemu turysta może wybrać odpowiednią dla siebie trasę w zależności od czasu, zainteresowań, możliwości i aktywności. Znajdują się w nim następujące trasy: „Cztery łapy po Zamościu”, „Szlakiem PRL-u”, „Zamość na okrągło”, „Szlakiem sakralnym”, „Vintage targ Orzeszkowa”, „Z dziećmi po Zamościu”, „Zabiegana trasa”, „Zamość bez barier”, „Zamość dla seniora”, „Zamośćwood”, „Zamościowelove”, „Szlakiem Leśmiana” oraz śniadania w Zamościu.

Przewodnik można pobrać TUTAJ

6997b „Oprowadzacz zamojski” – nowy przewodnik po Zamościu!

241637951 115117827554013 2408627406004055483 n „Oprowadzacz zamojski” – nowy przewodnik po Zamościu!

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Motocyklista uderzył w tył BMW.
Następny artykułStolica na Roztoczu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments