Oprowadzacz – przewodnik po nowemu

0
337

Miasto Zamość wydało nowy przewodnik – „Oprowadzacz zamojski”, który zawiera 12 specjalnie opracowanych tras plus bonus w postaci śniadań w Zamościu.
Ten przewodnik to gotowiec. Przygotowany przez mieszkańców. Zakłada nowe spojrzenie na zwiedzanie Zamościa z perspektywy mieszkańca – oprowadzacza. Dedykowany jest wszystkim, a w szczególności osobom, które Zamość już odwiedziły. Spojrzenie z innej perspektywy powoduje zupełnie inny odbiór, dzięki czemu można odkryć miasto na nowo!
Oprowadzacz zawiera przebieg i opis tras, czas ich trwania oraz dystans. Dzięki niemu turysta może wybrać odpowiednią dla siebie trasę w zależności od czasu, zainteresowań, możliwości i aktywności.
Znajdują się w nim następujące trasy: „Cztery łapy po Zamościu”, „Szlakiem PRL-u”, „Zamość na okrągło”, „Szlakiem sakralnym”, „Vintage targ Orzeszkowa”, „Z dziećmi po Zamościu”, „Zabiegana trasa”, „Zamość bez barier”, „Zamość dla seniora”, „Zamośćwood”, „Zamościowelove”, „Szlakiem Leśmiana” oraz śniadania w Zamościu.

Przewodnik ma swoją premierę właśnie dzisiaj podczas trzydniowej promocji Zamościa w Lublinie na Krakowskim Przedmieściu przy siedzibie LROT. Będzie dostępny w Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej.

W wersji on linę do pobrania jest TUTAJ

 

Poprzedni artykułMonika Mazur – policjantka na medal
Następny artykułWybicki to nie tylko autor hymnu – “Szlakami marzeń”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments