Kolejna tragedia nad wodą. Nie żyje 42-latek

0
1434

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś w nocy na terenie gminy Nielisz. 42-letni mężczyzna utonął w rzece. Z ustaleń policjantów wynika, że wcześniej wraz ze swoim kolegą wędkował spożywając alkohol. Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagi podczas przebywania w rejonach zbiorników wodnych.

Dziś około godziny 3 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że w miejscowości Staw Noakowski Kolonia w gminie Nielisz mężczyzna wpadł do rzeki. Na miejsce natychmiast skierował policjantów.

Uczestniczący w działaniach policjanci i strażacy penetrując brzeg rzeki odnaleźli w wodzie mężczyznę, którego zatrzymał wystający z wody konar drzewa. Niestety było już za późno, 42-latek nie dawał oznak życia. Lekarz stwierdził jego zgon.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika,  42 latek z gminy Nielisz razem z 46 latkiem wczoraj wieczorem poszli nad Wieprz. Podczas biwakowania wędkowali i spożywali alkohol. Pod konic pobytu, kiedy planowali już wracać do domu, 42-latek stanął nad brzegiem. W pewnym pomencie zachwiał się i wpadł do rzeki. Jego kolega pośpiesznie wskoczył za nim, aby go ratować. Nie zdołał jednak utrzymać mężczyzny z powodu silnego nurtu rzeki.

Na miejscu czynności realizowane przez policjantów nadzorował prokurator. Śledztwo w tej sprawie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia oraz przyczynę śmierci 42-latka z gminy Nielisz.

Pamiętamy! Alkohol i woda to złe połączenie! Apelujemy o ostrożność i zachowanie bezpieczeństwa nad wodą nie tylko podczas kąpieli, ale również podczas pobytu i wypoczynku w rejonie zbiorników wodnych.

starszy aspirant Katarzyna Szewczuk

68 206492 Kolejna tragedia nad wodą. Nie żyje 42-latek

Poprzedni artykułImpreza latino dopiero w kolejną sobotę
Następny artykułSmierć pod samochodem
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments