Wędrująca Estrada odwiedzi cztery zamojskie osiedla. Start jutro!

0
516

„Wędrująca Estrada” już jutro rozpoczyna tournée po zamojskich osiedlach. Jest to cykl plenerowych imprez pod hasłem „Postaw na rodzinę” organizowany przez Zamojski Dom Kultury.

Początek estradowej wędrówki już jutro, 26 lipca (wtorek) na Osiedlu Rataja (tereny zielone na ul. Osiedlowej). 27 lipca (środa) “Estrada” przywędruje na Osiedle Nowe Miasto (boisko za garażami Lege Artis), a 2 sierpnia (wtorek) pojawi się na Osiedlu Promyk (boisko osiedlowe ul. Asnyka/Grunwaldzka). Ostatni festyn w ramach projektu odbędzie się 3 sierpnia (środa) na Osiedlu Orzeszkowej (tereny rekreacyjne nad rzeką Łabuńką).

Imprezy odbywać się będą w godzinach 16:00-20:00. W tegorocznej edycji nie zabraknie stref zabaw dla dzieci, warsztatów plastycznych, warsztatów muzycznych, spektakli, konkursów oraz zabaw sportowych. Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę poznać formy działań profilaktycznych, z których może skorzystać każdy mieszkaniec i mieszkanka Zamościa. Nie może Was zabraknąć!

“Wędrująca Estrada” jest finansowana ze środków Miasta Zamość.

Do udziału w plenerowych wydarzeniach zaprasza Zamojski Dom Kultury oraz Zarządy Osiedli: Rataja, Nowe Miasto, Promyk, Orzeszkowej.

291272372 6090124341003168 5859777781444026537 n Wędrująca Estrada odwiedzi cztery zamojskie osiedla. Start jutro!

Poprzedni artykułPłatne staże – wolne miejsca stażowe w zamojskich firmach
Następny artykułPotrzebę fizjologiczną załatwili na krzyż. W czasie mszy palili papierosy i spożywali alkohol.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments