Groził byłej żonie i córkom, że je zabije.

0
633
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Do tymczasowego aresztu trafił 58-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad byłą żoną i dwiema pełnoletnimi córkami. Podczas awantury groził im pozbawieniem życia przedmiotem przypominającym broń palną oraz chciał spalić byłej żonie samochód. Mężczyzna został zatrzymany przez tomaszowskich kryminalnych na terenie województwa podkarpackiego.

W ubiegły piątek dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednym z domów na terenie gminy Tomaszów Lubelski. Na miejsce został skierowany patrol policji. Jak się okazało, przed ich przybyciem „agresor” oddalił się w nieznanym kierunku.

Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy, kobieta w obawie o życie i zdrowie swoje oraz dwóch dorosłych córek zadzwoniła na policję, ponieważ jej były mąż podczas awantury groził im pozbawieniem życia, przy użyciu przedmiotu przypominającego broń palną. Dodatkowo chciał spalić jej samochód. Przejawy znęcania się psychicznego i fizycznego nad rodziną na przestrzeni czasu miały przybierać różne formy.

Policjanci natychmiast ruszyli do poszukiwań mężczyzny. Sprawdzali każdy trop i miejsca gdzie mógłby ukrywać się 58-latek. Wnikliwa praca tomaszowskich kryminalnych doprowadziła ich do pensjonatu na terenie województwa podkarpackiego, gdzie zatrzymali mężczyznę.

Wczoraj Sąd zastosował wobec 58-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułŚmierć 41-letniego rowerzysty
Następny artykułTrzydniowy zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie. Parada, koncerty, pokazy.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments