Rozpoznajesz go? Kradł w drogerii Zamościu. Szuka go policja.

0
1368

Zamojscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży. Do zdarzenia doszło w połowie maja bieżącego roku na terenie drogerii w Zamościu przy ulicy Lubelskiej. Podejrzany ze sklepowych półek zabrał perfumy na łączną kwotę ponad 500 złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie monitoringu, na którym zarejestrowany został wizerunek mężczyzny.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zamojskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku osoby, która dokonała kradzieży. Mężczyzna 16 maja bieżącego roku w trakcie pobytu w sklepie kosmetycznym przy ulicy Lubelskiej zabrał z półek flakony perfum i nie płacąc za towar wyszedł ze sklepu. Przedstawiciel drogerii wycenił wartość poniesionych strat na łączną kwotę ponad 500 złotych.

Policjanci zabezpieczyli monitoring. Wynika z niego, że kradzieży dokonał mężczyzna ubrany w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, czapeczkę z daszkiem i sportowe buty.

Aby sprawca kradzieży nie pozostał bezkarny i odpowiedział za swój czyn policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jego wizerunków.

-Wszystkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny lub w zlokalizowaniu miejsca jego zamieszkania można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, dzwoniąc pod numer telefonu 47 81 514 22 (od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30) lub całodobowo 47 81 519 00, jak też dzwoniąc na numer alarmowy 112. Informacje w tej sprawie można też przekazać za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: [email protected] lub zgłosić się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ulicy Wyszyńskiego 2. – informuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Zgonie z kodeksem karnym kradzież cudzej rzeczy ruchomej zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Poprzedni artykułNajnowsze oferty staży z PUP Zamość
Następny artykułMONSTER TRUCK SHOW w Zamościu. Mamy do zgarnięcia 5 WEJŚCIÓWEK!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments