PSONI Koło w Zamościu potrzebuje Twojego wsparcia.

0
221

PSONI Koło w Zamościu potrzebuje Twojego wsparcia. Nadal trwa akcja Kilometry Dobra w ramach której zbierane są fundusze na remont i adaptację budynku przy ul. Generała Orlicz – Dreszera 10. To właśnie tam ma powstać Warsztat Terapii Zajęciowej.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną PSONI Koło w Zamościu to społeczność gdzie nie ma podziałów, nie liczy się uroda, wiek, ani zawartość portfela. Nieważne, czy ktoś porusza się o własnych nogach, czy na wózku inwalidzkim. Każdy tutaj może być sobą, każdy jest ważny i potrzebny. 

Misją placówki od wielu lat jest niesienie pomocy, rehabilitacja i edukacja osób z niepełnosprawnościami. Stowarzyszenie skupia niemal 200 uczestników. Opiekuje się dziećmi od 3 roku życia, poprzez młodzież, aż po osoby w wieku dojrzałym.

Przyłącz się do akcji Kilometry Dobra, wejdź na www.psonizamosc.org.pl i kliknij w przycisk “wesprzyj akcję”. Wpłać wybraną kwotę i pomóż budować lepszą przyszłość dla osób mierzących się z niepełnosprawnościami!

Warto pomagać!


Artykuł powstał w ramach realizacji projektu “SILNE PSONI KOŁO W ZAMOŚCIU” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 r.

Poprzedni artykułMieszkańcy Os. Karolówka mają serdecznie dość zanieczyszczeń i hałasu!
Następny artykułPodziękowania dla strażaków – sportowców
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments