Powiatowe zawody sportowo – pożarnicze [ZDJĘCIA, WYNIKI]

0
380
FOT. PSP Zamość

W sobotę 25 czerwca na Stadionie Miejskim w Szczebrzeszynie przeprowadzono Zawody Powiatowe Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz Kobiecych Drużyn Pożarniczych w ramach XX III Igrzysk LZS. 

Do rywalizacji stawiło się 21 drużyn z powiatu zamojskiego mistrzowie zawodów szczebla gminnego. Zawody zostały rozegrane w trzech grupach (MDP Dziewczęta, MDP Chłopcy i Kobiety) w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy 7 x 50m z przeszkodami, oraz pożarnicze ćwiczenie bojowe.

Mistrzami Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w grupie chłopców zostali strażacy z jednostki OSP w Radecznicy. Na kolejnych miejscach uplasowały się: OSP Bortatycze, OSP Sulmice. W grupie dziewcząt tytuł mistrza wywalczyły dziewczęta z jednostki OSP Bortatycze, a następnie OSP Sulmice i Suchowola. Z kolei w grupie kobiet (grupa C) mistrzostwo wywalczyła drużyna z OSP w Kosobudach a na pozostałych miejscach uplasowały się kobiece drużyny z jednostek OSP: Wólka Wieprzecka i Szczebrzeszyn.  

Sportowym zmaganiom kibicowali druh Sławomir Bartnik v-ce prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP, bryg. Andrzej Szozda zastępca komendanta miejskiego PSP w Zamościu, płk w st. spocz. Mieczysław Skiba, burmistrz Gminy Szczebrzeszyn oraz wójt Gminy Zamość. 

Poprzedni artykułWraca kaucja za butelki i puszki. Dobry pomysł?
Następny artykułCamaro Zamość z awansem do turnieju finałowego Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments