ZAMOŚĆ: Policjant podczas zakupów rozpoznał 22-latka poszukiwanego listem gończym

0
477
fot. policja

Policjant z zamojskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał 22-latka poszukiwanego listem gończym. Funkcjonariusz rozpoznał mężczyznę podczas robienia zakupów w jednym z zamojskich sklepów. Kolejne miesiące 22-letni zamościanin spędzi w więziennej celi. 

 

Niejednokrotnie policjanci w czasie wolnym od służby zatrzymują osoby poszukiwane przez organy ścigania. Tym razem policjant Wydziału Patrolowo Interwencyjnego naszej komendy w miniony weekend w czasie wolnym robił zakupy w jednym z zamojskich sklepów. Będąc w markecie rozpoznał mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Natychmiast zareagował i ujął go, następnie powiadomił dyżurnego jednostki, który szybko skierował na miejsce patrol.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 22-latek z Zamościa poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Zamościu oraz Sąd Rejonowy dla Warszawy – Białołęki trzema nakazami doprowadzeń oraz listem gończym celem odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu.

22-latek został zatrzymany i doprowadzony do więziennej celi, w której spędzi najbliższych kilka miesięcy.

ŹRÓDŁO: KMP W ZAMOŚCIU

 

Poprzedni artykułW Szczebrzeszynie rozegrane zostały XXIII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi.
Następny artykułNowy chodnik w Gminie Zamość.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments