Cleo będzie gwiazdą Jarmarku Św. Kiliana w Skierbieszowie.

1
1597
- reklama-

Popularna piosenkarka Cleo będzie gwiazdą tegorocznego Jarmarku Św. Kiliana w Skierbieszowie. Trzydniowa impreza wystartuje w piątek, 8 lipca i potrwa do niedzieli, 10 lipca.

Jarmark Św. Kiliana w Skierbieszowie jest jedną z większych imprez folklorystycznych na terenie Województwa Lubelskiego. W Jarmarku udział biorą twórcy ludowi oraz sprzedawcy z najodleglejszych zakątków województwa lubelskiego, a dzięki zróżnicowanemu programowi artystycznemu na czas Jarmarku miejscowość licznie odwiedzają mieszkańcy nie tylko powiatu zamojskiego, ale również powiatów sąsiadujących. Organizatorzy Jarmarku: Gmina Skierbieszów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Skierbieszowie, dokładają starań, by program corocznego wydarzenia był bogaty i przyciągał turystów. W poprzednich latach na skierbieszowskiej scenie wystąpiły m.in. takie sławy jak: Doda, Zbigniew Wodecki, zespoły TSA, Feel, Łzy, Video, Kombi.

Jarmark św. Kiliana w tym roku będzie trwał 3 dni, odbędzie się on w dniach 08- 09-10 lipca 2022, na scenie zagoszczą między innymi Cleo, zespół Future Folk oraz Top One.

Nowy Kurier Zamojski będzie patronem medialnym wydarzenia.

Szczegółowy program podamy niebawem.

zrzut ekranu 2022 06 9 o 094258 2 Cleo będzie gwiazdą Jarmarku Św. Kiliana w Skierbieszowie.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jaro

Z koncertem wystąpi też męska grupa wokalna „ShowMen Szopinek” z Gminy Zamość.