Tragiczny wypadek. Nie żyje kierowca osobówki.

0
4661

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Hubinek. 45-letni obywatel Ukrainy kierując ciężarową scanią nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem. W wyniku silnego uderzenia, pojazdy wypadły z drogi na pobliskie pole. Na skutek poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 79-letni kierujący osobówką.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 5 rano na drodze powiatowej w miejscowości Hubinek (gmina Ulhówek).

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letni obywatel Ukrainy kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, na skrzyżowaniu dróg nie zatrzymał się przed znakiem STOP wymuszając pierwszeństwo 79-letniemu kierującemu pojazdem marki Volkswagen Touran

Siła uderzenia spowodowała wypadnięcie pojazdów z drogi na pobliskie pola i zakleszczenie we wraku osobówki kierującego tym pojazdem. 79-letni mieszkaniec gminy Ulhówek kierujący volkswagenem w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego ciężarówką, był trzeźwy. Na miejscu wypadku trwają czynności procesowe pod nadzorem prokuratora zmierzające do wyjaśnienia szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

 

Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Poprzedni artykuł„Czytam – mam tę moc!” – wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży w Książnicy.
Następny artykułMieszkaniec Zamościa stracił 17 tys. zł, bo uwierzył oszustowi
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments