Paradował nago po parku. Policjantom tłumaczył, że „chciał być bliżej natury”.

0
519

Z nietypową interwencją spotkali się biłgorajscy policjanci w miniony weekend. Mieszkańcy Biłgoraja zgłosili o nagim mężczyźnie spacerującym po miejskim parku. Rzeczywiście, 40-latek miał na sobie jedynie buty i plecak. Jak oświadczył, zdjął odzież, bo „chciał być bliżej natury”. Na polecenie mundurowych, ubrał się w odzież, którą miał w plecaku, a za nieobyczajny wybryk, otrzymał mandat.

W miniony weekend na stanowisko kierowania biłgorajskiej komendy dzwonili zaniepokojeni mieszkańcy Biłgoraja. Poprosili o pilną interwencje policjantów, ponieważ w jednym z parków miejskich zaniepokoił ich niecodzienny widok. Po parku miał spacerować mężczyzna, który był zupełnie nagi.

Chwilę później, we wskazanym miejscu pojawili się mundurowi. Rzeczywiście, potwierdzili zgłoszenie. Jak się okazało po parku w okolicach ulicy Włosiankarskiej spacerował nagi 40 – latek z Biłgoraja. Mężczyzna miał na sobie tylko plecak i buty. Na pytanie o powód zdjęcia odzieży, wyjaśnił, że „chciał być bliżej natury”.

Na polecenie mundurowych 40-latek ubrał się w odzież, którą miał w plecaku, a za nieobyczajny wybryk, którego się dopuścił, otrzymał mandat.

źródło: KPP Biłgoraj

zdjęcie ilustracyjne, Pixabay
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay
Poprzedni artykułPrzed nami wyjątkowe widowisko – Arlekinada Zamojska.
Następny artykułZAMOŚĆ: Szukasz stażu? Sprawdź najnowsze oferty z PUP
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments