Licz kroki i… wygraj 30 000 zł dla Zamościa.

0
196

Miasto Zamość przyłączyło się do akcji promującej aktywność ruchową. Licz kroki i… wygraj nawet 30 000 zł dla swojego miasta. Kampania „Healthy Cities” trwa do 30 czerwca.

 

Celem akcji jest zmobilizowanie jak największej liczby mieszkańców Zamościa do aktywności fizycznej i regularnego robienia 6 000 kroków dziennie. Dlaczego akurat tyle? Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) jest to minimum zapewniające dobrą kondycję zdrowotną.

Wyzwanie trwa od 1 do 30 czerwca w 66 miastach w całej Polsce. Przez cały miesiąc liczba kroków każdego zarejestrowanego w aplikacji mieszkańca będzie sumowana, a wynik na bieżąco aktualizowany w rankingu. Aktywność każdego uczestnika mierzy bezpłatna aplikacja Healthy Cities. Można ją pobrać w AppStore oraz Google Play od 30 maja.

Warto się postarać, ponieważ trzy najbardziej aktywne samorządy otrzymają od organizatora – firmy LUX MED – kolejno: 30 000 zł, 20 000 zł i 10 000 zł z przeznaczeniem na promocję zdrowego stylu życia, ekologii lub ochrony środowiska.

healthy cities Licz kroki i… wygraj 30 000 zł dla Zamościa.

 

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Rowerzysta potrącony na przejeździe dla rowerów
Następny artykułWakacje w kamaszach. 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej zaprasza.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments