ZDK zaprasza w podróż po Japonii.

0
154

Zamojski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Palcem po mapie”. Tym razem uczestnicy wybiorą się w kulturową i kulinarną podróż po Japonii wraz z duetem córki i mamy.

 

Spotkanie odbędzie się 15 czerwca o godz. 17:00 w Zamojskim Domu Kultury. Przewodniczkami po Japonia będą córka z mamą – Iwona i Bożena Marczak. Wyruszając w duecie oczekiwały niezwykłej przygody. Dostały ją w pakiecie z górą pysznego jedzenia i pięknej kultury. Wczesną wiosną zaczynały kwitnąć wiśnie, a ich rozkwitowi towarzyszyła coraz większa liczba turystów – nie przeszkodziło im to jednak w osobistym przeżyciu podróży. Omijały problemy na rzecz przygód i niespodziewanych spotkań.

Iwona Marczak – z wykształcenia fizjoterapeutka i graficzka, pracuje jako wykładowca. Z zamiłowania podróżniczka, psia mama i artystka, sprawdza czy czekolada w każdym kraju smakuje tak samo. Odwiedziła już 6 kontynentów i ponad 50 krajów, do każdego chętnie by wróciła. Często podróżuje z rodzicami, bo nie zna wielu tak wspaniałych i bezproblemowych podróżników, jak Jej mama.

Prowadzi bloga Dzień Dobry Świecie:

https://www.facebook.com/dziendobryswiecie

https://www.instagram.com/dziendobryswiecie/

Spotkania „Palcem po mapie” realizowane są w ramach projektu „Za horyzont wyobraźni”, dofinansowanego z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 rok.

40 ZDK zaprasza w podróż po Japonii. baner 1 ZDK zaprasza w podróż po Japonii. japonia ZDK zaprasza w podróż po Japonii.

Poprzedni artykułDzień otwarty w MDK Zamość
Następny artykułKolejna kompletnie pijana kobieta za kierownicą
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments