Zrobił demolkę, bo… rzuciła go dziewczyna.

0
313

Krasnostawscy policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia infrastruktury miejscowego kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Wandal uszkodził roletę kontenera szatniowego, skrzynkę przyłącza elektrycznego i kosz na śmieci, a straty wyceniono na blisko 3 tysiące złotych. Dokonał tego 20-latek, który tłumaczył, że tego dnia rzuciła go dziewczyna i musiał jakoś odreagować silne emocje. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 7 maja bieżącego roku. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Krasnymstawie nieznany sprawca uszkodził roletę kontenera szatniowego, skrzynkę przyłącza elektrycznego i kosz na śmieci. Przedstawiciel Urzędu Miasta wartość strat oszacował na 2800 zł.

Sprawą zajęli się krasnostawscy policjanci, którzy niedługo po zdarzeniu ustalili sprawcę dewastacji. Dokonał jej 20-letni mieszkaniec Krasnegostawu. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Przesłuchany przyznał się do winy. Jak tłumaczył, dokonał zniszczeń, bo tego dnia rozstał się z dziewczyną i musiał w ten sposób rozładować swoje silne emocje.

Teraz jego emocje ostudzi Sąd, przed którym 20-latek odpowie za swoje zachowanie. Za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Będzie też musiał pokryć koszty naprawy uszkodzonych rzeczy.

źródło: KPP Krasnystaw

fot. KPP Krasnystaw
fot. KPP Krasnystaw
Poprzedni artykułArmia szuka nowych żołnierzy. 4560 zł od pierwszego dnia służby!
Następny artykułZAMOŚĆ: Zbliża się Festiwal “Dwa Teatry”. Poszukiwani są wolontariusze.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments