Już dzisiaj otwarcie restauracji McDonald’s!

0
1709
- reklama-

W czwartek, 12 maja o godzinie 11:00 franczyzobiorca McDonald’s otworzy restaurację w Krasnymstawie. Jest to 5. lokal licencjobiorcy w województwie lubelskim i znajduje się przy ul. Polewanej 2, na trasie numer 17 z Lublina do Zamościa, przy głównym wjeździe do miasta od strony północnej. Lokal zatrudnia 65 pracowników, w tym 14 menadżerów.

Restauracja w Krasnymstawie jest 51. restauracją McDonald’s w regionie wschodnim, obejmującym województwa podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Lokal jest zarządzany przez lokalnego przedsiębiorcą – Sebastiana Kwassa, który jest związany z systemem sieci prawie 4 lata. Obecnie prowadzi cztery restauracje – po jednym lokalu w Lublinie oraz Zamościu, dwa lokale w Markuszewie i od teraz także w Krasnymstawie. Obecnie w Polsce działa 499 restauracji sieci, które zatrudniają ponad 30 000 osób. Prawie 90% z nich to obiekty prowadzone przez 79 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

Nowa restauracja McDonald’s w Krasnymstawie otwarta jest przez cały tydzień w godzinach od 6:00 do 24:00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s. Goście restauracji mogą skorzystać także ze strefy McCafé.

Lokal w Krasnymstawie jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 65 pracowników, w tym 14 menadżerów. Na zewnątrz restauracji, do dyspozycji gości jest ogródek zapewniający 56 miejsc dla gości, stojaki dla rowerów oraz parking dla samochodów osobowych. 


McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 460 restauracji sieci, które zatrudniają ponad 27 000 osób. Prawie 90% z nich to obiekty prowadzone przez ponad 70 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments