Spowodował śmiertelny wypadek, kto go rozpoznaje? Publikujemy zdjęcia (Udostępnij)

0
848

Policjanci z Krasnegostawu poszukują mężczyzny, który śmiertelnie potrącił mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia. Ujawnione na miejscu zdarzenia elementy pojazdu oraz zapis z kamer monitoringu wskazują, że sprawca poruszał się samochodem marki Renault Master. Jego wizerunek zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, lub mają informacje w tej sprawie prosimy o pilny kontakt pod nr tel. 47 8133 210

Do zdarzenia doszło 5 maja b.r. przed godziną 3:00 w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej K-17. Z poczynionych dotychczas ustaleń wynika, iż prowadzącego rower mężczyznę potrącił samochód dostawczy. Kierujący odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Ujawnione na miejscu zdarzenia elementy pojazdu oraz zapis z kamer monitoringu wskazują, iż sprawca poruszał się samochodem marki Renault Master. Kabina kierowcy wraz z zamontowaną powyżej kabiną sypialną są koloru białego lub kremowego z charakterystycznym czarnym pasem. Przestrzeń ładunkowa ograniczona jest plandeką.

Ponadto na nagraniu jednej z kamer widoczna jest sylwetka kierowcy.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, lub mają jakiekolwiek informacje dotyczące pojazdu widocznego na zdjęciach  proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie, bądź najbliższą jednostką Policji.

Źródło: KMP Krasnystaw, komisarz Piotr Wasilewski

68 201372 Spowodował śmiertelny wypadek, kto go rozpoznaje? Publikujemy zdjęcia (Udostępnij) 68 201373 Spowodował śmiertelny wypadek, kto go rozpoznaje? Publikujemy zdjęcia (Udostępnij) 68 201374 Spowodował śmiertelny wypadek, kto go rozpoznaje? Publikujemy zdjęcia (Udostępnij)

Poprzedni artykułOgólnopolskie Roztoczańskie Zawody w Biegu i Marszu na Orientację
Następny artykułZAMOŚĆ: Konsultacje społeczne ws. budowy linii kolejowych
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments