BMW już nie postrzela z tłumika, zwłaszcza odholowane na lawecie.

0
504

Bez tablic rejestracyjnych, z niesprawnym układem hamulcowym, z brakami w oświetleniu oraz z przerobionym układem wydechowym i zawieszeniem na ulice Lublina wyjechał 23-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego. Policjanci ruchu drogowego ukarali kierowcę mandatami karnymi na łączną kwotę 2500 złotych, zatrzymali dowód rejestracyjny oraz zdecydowali o holowaniu pojazdu.

W niedzielę po południu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie zauważyli w centrum miasta kierującego samochodem marki BMW, który dopuszczał się tzw. strzelania z tłumika.

Funkcjonariusze od razu zatrzymali kierowcę, którym okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego. Podczas kontroli okazało się, że pojazd nie posiadał przedniej tablicy rejestracyjnej oraz nie powinien być dopuszczony do ruchu. BMW miało niesprawny układ hamulcowy oraz posiadało braki w oświetleniu. Ponadto w pojeździe dokonano samowolnych przeróbek układu wydechowego i zawieszenia.

W związku z tymi wykroczeniami policjanci ukarali 23-latka mandatami karnymi na łączną kwotę 2500 złotych. Ponadto zatrzymany został dowód rejestracyjny, a pojazd trafił na lawetę.

Źródło: KMP Lublin komisarz Kamil Gołębiowski

68 201356 BMW już nie postrzela z tłumika, zwłaszcza odholowane na lawecie.

Poprzedni artykułNie żyje 31-latek
Następny artykułPo minięciu radiowozu przyspieszył. Kosztowało go to między innymi 2500 zł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments