Ostatnia służba asp. sztab. Dariusza Komisarczuka

0
583
fot. KM PSP w Zamościu

W dniu 5 maja br., asp. sztab. Dariusz Komisarczuk – dowódca III zmiany w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Zamościu ostatni raz uczestniczył w zmianie służbowej, w trakcie której bryg. Andrzej Szozda zastępca komendanta miejskiego PSP w Zamościu podziękował mu za profesjonalizm zaangażowanie oraz wzorową wieloletnią służbę. Oprócz podziękowań był czas na pamiątkowe zdjęcie oraz tradycyjne pożegnanie „na mokro”.  

Aspirant sztab. Dariusz Komisarczuk po niespełna 33 latach służby zakończył swoją przygodę w Państwowej Straży Pożarnej. Służbę rozpoczął w 1989 roku jako kadet Szkoły Chorążych Pożarnictwa w Krakowie. Po ukończeniu szkoły od 1991 roku został powołany na stanowisko instruktora ds. operacyjno- szkoleniowych w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnej w Zamościu, a od 2013 roku był dowódcą zmiany  zamojskiej JRG.   

  • Na zasłużonej emeryturze życzymy naszemu koledze spokoju, zdrowia oraz realizacji pasji i zamierzeń, na które dotychczas brakowało czasu. – mówi w imieniu pracowników zamojskiej Komendy, mł. bryg. Marcin Żulewski.
Poprzedni artykułNoc Muzeów – Podziemny Zamość
Następny artykułSklep pasjanitka.pl – przybory do dziergania, włóczki i wiele więcej!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments