Urząd Miasta Zamość poszukuje pracownika.

0
786

Zamojski magistrat ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Poszukiwany jest Podinspektor w Wydziale Ewidencji Kierowców i Pojazdów.

Do zadań pracownika na tym stanowisku należeć będzie m.in.: prowadzenie ewidencji pojazdów w systemie teleinformatycznym; wydawanie decyzji, dokumentów oraz tablic rejestracyjnych z zakresu rejestracji pojazdów; wyrejestrowywanie pojazdów; dokonywanie wpisów w kartach pojazdów i dowodach rejestracyjnych, nakładanie kar pieniężnych za naruszenie przepisów o profesjonalnej rejestracji pojazdów, obsługa cudzoziemców załatwiających sprawy w Wydziale Ewidencji Kierowców i Pojazdów Urzędu Miasta Zamość, bieżące tłumaczenie z języka polskiego na język angielski korespondencji wychodzącej z Wydziału za granicę.

Kandydat ubiegający się o tę posadę powinien spełniać szereg wymagań: przede wszystkim powinien mieć obywatelstwo polskie. Powinien także posiadać wykształcenie wyższe, preferowanym kierunkiem jest: prawo, administracja lub ekonomia. Wymagana jest też pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia. Wymagana będzie też znajomość zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego oraz przepisów prawa z nim związanych.

Pracodawca oferuje zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy. Miejscem wykonywania pracy będzie Urząd Miasta Zamość, Wydział Ewidencji Kierowców i Pojazdów, ul. Partyzantów 10 w Zamościu.

Dokumenty aplikacyjne można składać w Urzędzie Miasta Zamość (Rynek Wielki 13) do 4 maja 2022r.

Szczegóły oferty TUTAJ

 

 

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Kończy się rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych
Następny artykułJakie materiały będą najlepsze do uszycia zasłon do salonu, pokoju dziecięcego i ogrodu?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments