Finał Ligi Siatkowej o puchar Prezydenta Miasta Zamość i Starosty Zamojskiego.

0
223
Komenda Miejska PSP w Zamościu

W niedzielę, 24 kwietnia br., w Szkole Podstawowej w Sitańcu odbył się Finał Ligi LZS Piłki Siatkowej Mężczyzn o puchar Prezydenta Miasta Zamość i Starosty Zamojskiego. W rywalizacji udział wzięło pięć drużyn w tym reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Zamościu. 

Do tego by zakwalifikować się do ścisłego finału zamojscy strażacy musieli pokonać drużynę KS „Moto Partner” Zamość, którą pokonali bez straty seta. W ścisłym finale strażacy ulegli reprezentacji gminy Adamów, by następnie pokonać  reprezentację gminy Grabowiec. W ostatecznym rozrachunku zamojscy strażacy uplasowali się na II miejscu. Najlepszym zawodnikiem Zamojskiej Ligi LZS Piłki Siatkowej sezonu 2021/2022 został mł. ogn. Piotr Kuźma, na co dzień pełniący służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Zamościu. 

W turnieju rywalizowały reprezentacje, zajmując odpowiednio miejsca: 

  1. Gmina Grabowiec,
  2. Komenda Miejska PSP w Zamościu,
  3. Gmina Adamów,
  4. Volleybeer Zamość, 
  5. KS „Moto Partner” Zamość. 

Komendę Miejską PSP w Zamościu reprezentowali: (stojący od lewej): asp. Dariusz Klimkiewicz, asp. Marcin Adamowicz – kierownik reprezentacji, ogn. Marcin Bździuch, ogn. Bartłomiej Naklicki, mł. ogn. Piotr Kuźma oraz (niewidoczni na zdjęciu)  st. ogn. Artur Sowa i sekc. Kamil Grela.

 

Poprzedni artykułŚniadanie Wielkanocne dla uchodźców w Punkcie Recepcyjnym w Tomaszowie Lubelskim
Następny artykułPowstał Społeczny Komitet na Rzecz Ufundowania Sztandaru dla 18. Pułku Przeciwlotniczego w Zamościu.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments