19- letni kierowca BMW mocno przesadził z prędkością!

0
245
fot. KPP w Biłgoraju

Brakiem wyobraźni wykazał się 19 – latek, który pędził samochodem marki BMW przez Biłgoraj, przekraczając dopuszczalną prędkość o 85 kilometrów na godzinę. Kierowca został zatrzymany na ulicy Moniuszki. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek na drodze.

Utrata prawa jazdy na trzy miesiące, 2,5 tysiące złotych mandatu i 10 punktów karnych to konsekwencje z jakimi spotkał się 19 – letni mieszkaniec Biłgoraja. Mężczyzna w sobotnie popołudnie pędził ulicą Moniuszki swoim BMW z prędkością 135 kilometrów na godzinę. Został zatrzymany do kontroli przez policjantów biłgorajskiej drogówki. Zderzenie przy takiej prędkości z innym pojazdem lub pieszym z pewnością mogłoby zakończyć się tragicznie.

-Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę, wyobraźnię za kierownicą i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. – mówi mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju.

 

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Szukasz stażu? Sprawdź najnowsze oferty z PUP
Następny artykułSportowa Majówka w Zamościu! IX Bieg wokół Twierdzy Zamość!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments