“Chciałbym wziąć swoją córeczkę na ręce.” Adrian zbiera na rehabilitację.

0
733
źródło: zrzutka.pl

25-letni Adrian Muszyński z Lipska pod Zamościem uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu. Ucisk na rdzeń nie pozwala mu na czucie kończyn górnych i dolnych. Na początku tego roku Adrian został ojcem. Mężczyzna marzy o tym, by kiedyś mógł wziąć swoją córeczkę na ręce. Jedyna szansa na powrót do zdrowia to ciężka praca i rehabilitacja, która jest niezwykle kosztowna.

04.09.2021r. – to data, która zmieniła w życiu Adriana wszystko. Jedna niewinna przejażdżka motocyklem skończyła się dla niego tragicznie. W wyniku wypadku u mężczyzny doszło do uszkodzenia rdzenia kręgosłupa. Został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, z której na szczęście już się wybudził i odzyskał świadomość.

  • Adrian przybywał na Oddziale Intesywnej Terapii 3 miesiące, jego stan był krytyczny. Po opuszczeniu Intesywnej Terapii trafił na Odział Rehabilitacji w Zamościu gdzie przebywał do połowy marca 2022r. Przed Adrianem jest dużo pracy. Będzie potrzebował długotrwałej i intesywnej rehabilitacji w prywatnym ośrodku. To jedyna szansa na powrót do zdrowia – mówi ciocia Adriana, która zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w nagłośnieniu zbiórki na dalszą rehabilitację mężczyzny.
W styczniu tego roku Adrianowi urodziła się córeczka. Jego marzeniem jest, aby wziąć ją na ręce. Niestety, obecnie jest to niemożliwe. Rodzina Adriana nie jest w stanie sama pokryć kosztów związanych z rehabilitacją mężczyzny, dlatego zwracają się o pomoc. Na portalu zrzutka.pl założyli zbiórkę “Pomoc w dalszej rehabilitacji dla Adriana Muszyńskiego”. Być może wspólnie uda nam się nazbierać pieniądze na leczenie młodego człowieka. Potrzeba na to aż 100 tys. zł. Do tej pory udało się zebrać niewiele ponad 26 tys. Zachęcamy do pomocy!

 

 

 

Poprzedni artykuł“Witaj Majowa Jutrzenko” – koncert ZPiT “Zamojszczyzna”
Następny artykułUWAGA, kierowcy! Poważne utrudnienia w rejonie Nowego Miasta!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments