Tragedia w Starym Zamościu. W pożarze domu zginął mężczyzna.

0
1087
fot. KMP w Zamościu

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru domu, do którego doszło w jednej z miejscowości gminy Stary Zamość. W pożarze zginął 85-letni mieszkaniec posesji.

O pożarze domu jednorodzinnego w jednej z miejscowości gminy Stary Zamość służby ratunkowe zostały powiadomione dzisiaj kilka minut po godzinie 6.00. Wydobywający się z budynku dym zauważył mieszkający obok krewny właściciela posesji, gdzie doszło do pożaru. Z uwagi na duże zadymienie sam nie był wstanie wejść do środka, natychmiast zadzwonił na numer alarmowy 112.

Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechały służby. Załogi straży pożarnej przeprowadziły akcję ratowniczo – gaśniczą. Ogień strawił wnętrze murowanego budynek wraz z wyposażeniem. W trakcie akcji w jednym ze spalonych pomieszczeń strażacy ujawnili ciało mężczyzny – 85-letniego mieszkańca posesji.

Policjanci na miejscu pożaru pod nadzorem prokuratora wykonują czynności procesowe. Pracuje tam również biegły z zakresu pożarnictwa. Śledczy ustalają okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

źródło: KMP w Zamościu

Poprzedni artykułOlimpijka z zamojskiego “Plastyka”
Następny artykułUciekał przed policją. Miał powód.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments