Miasto Zamość przygotowało kampanię promocyjną #zamoscpomaga.

0
333
Fot. Kamil Pawliczuk - Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna

Miasto Zamość solidaryzuje się z Ukrainą w tych trudnych chwilach i chce aby nasi goście ze wschodu czuli się u nas bezpiecznie.

Z pomocą przyszła Agencja marketingowa MUFU, która nieodpłatnie przygotowała dla miasta 5 projektów plakatów w geście solidarności z Ukrainą oraz animowane grafiki na instagram.

Plakatowanie miasta już się rozpoczęło. Plakaty rozwieszono m.in. w autobusach komunikacji miejskiej, przystankach autobusowych, jednostkach miejskich, instytucjach kultury, punkcie recepcyjnym przy Elektryku. W najbliższym czasie plakaty pojawią się także na słupach ogłoszeniowych na terenie Miasta Zamość.

21 marca br. powstał film promocyjny z udziałem Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”. W dniu dzisiejszym (24 marca br.) film został opublikowany na profilach:

– Zamość na FB (@zamosc.official – https://fb.watch/bXVxw20Vn5/)

– Zamość Twierdza Otwarta na FB (@zamosc.twierdza.otwarta – https://fb.watch/bXUl6wN25t/)

– Zamość Twierdza Otwarta na Instagramie (@zamosctwierdzaotwarta – https://www.instagram.com/reel/Cben-pKFad_/?utm_medium=copy_link)

– Zamość Twierdza otwarta na Tik Toku (@zamosc.official – https://vm.tiktok.com/ZMLmoFBPg/)

Miasto Zamość przygotowało także specjalną iluminację w barwach Ukrainy z napisem w j. ukraińskim: Ukraina – Jesteśmy z Wami! – wyświetlaną w godz. 19:00-23:00 na zamojskim ratuszu .

Zamościanin – Łukasz Kamiński uruchomił stronę www.zamoscpomaga.pl. Na stronie do wyboru są dwie opcje: „Potrzebuję pomocy” oraz „Chcę pomóc”.

Dodatkowo na profilu Miasta Zamość (https://fb.watch/bXXOgqmPiw/) opublikowano krótki filmik instruktażowy w j. ukraińskim, w którym wyjaśniamy uchodźcom z Ukrainy, gdzie powinni się udać, aby uzyskać pomoc finansową. W najbliższych dniach pojawi się także filmik z rozmówkami polsko – ukraińskimi opracowanymi przez p. Katarzynę Wołoszyn oraz tłumacza j. ukraińskiego – Maksa Drajna.

Przypominamy, że Miasto Zamość utworzyło także specjalny rachunek bankowy o nazwie „Pomoc dla Ukrainy” dedykowany do wpłat na pomoc uchodźcom. Pieniądze, które wpłyną na konto Miasta zostaną przeznaczone na pomoc humanitarną i rzeczową dla obywateli Ukrainy. Nr konta znajdziecie na grafice poniżej.

miasto zamosc pomoc dla ukrainy obszar roboczy 1 Miasto Zamość przygotowało kampanię promocyjną #zamoscpomaga.

 

 

 

Poprzedni artykułZAMOŚĆ/ SZCZEBRZESZYN: Minuta ciszy dla poległych strażaków z Ukrainy
Następny artykuł„Tajniki fizyki” w I LO dla uczniów szkół podstawowych
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments