„Piosenki o miłości” w Kinie Konesera

0
245

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz Klub Filmowy „Senso” serdecznie zapraszają na spotkanie filmowe z cyklu Kino Konesera. 31 marca 2022 o godz. 18:15 na ekranie debiut fabularny Tomasza Habowskiego „Piosenki o miłości”. To jeden z największych przebojów 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i wielki zwycięzca Konkursu Filmów Mikrobudżetowych. Romantyczna, słodko-gorzka i pełna emocji opowieść o wielkim talencie, ambicjach, miłości i konflikcie pokoleń. 

„Piosenki o miłości” zachwycą z pewnością fanów „Frances Ha”, „Once” czy „Przed wschodem słońca”. W obsadzie Tomasz Włosok, jeden z najciekawszych aktorów młodego pokolenia oraz debiutująca na wielkim ekranie Justyna Święs, wokalistka i autorka tekstów zespołu The Dumplings. 

Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Poznają się, gdy ona obsługuje przyjęcie, na którym on się bawi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Kruche uczucie, które rodzi się między nimi, cały czas wystawiane jest na próbę: ona wciąż przed nim ucieka, on potrafi łgać jak z nut. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis?

Bilety: 20 zł (ulgowe) /22 zł (normalne)

 

Poprzedni artykułKierowca BMW znacznie przesadził z prędkością. Dostał 2,5 tys. mandatu
Następny artykułWystawa Zamojskiej Grupy Fotograficznej – Grupy Twórczej „DZIAŁO SIĘ 2021”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments