ZAMOŚĆ: Cofał samochodem dostawczym, uderzył w wiatę przystankową

0
307
fot. KMP w Zamościu

Do uszkodzenia wiaty przystankowej przy ulicy Śląskiej w Zamościu doprowadził 24-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna kierował samochodem dostawczym marki Renault. W trakcie wykonywania manewru cofania uderzył w wiatę. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu wiaty przystankowej przy ulicy Śląskiej. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie, jednak nie było tam już sprawcy tego zdarzenia. Na podstawie monitoringu ustalili, że do zdarzenia doszło około godziny 10.00. Wówczas kierujący samochodem dostawczym marki Renault, znajdujący się w pasie drogowym ulicy Śląskiej w niedalekiej odległości od zatoki autobusowej, wykonując manewr cofania nie zachował ostrożności i najechał tyłem pojazdu na wiatę przystankową. W następstwie doszło do jej uszkodzenia. Bezpośrednio po tym kierowca i jego pasażer wyszli na chwilę z samochodu, po czym ponownie wsiedli do pojazdu i odjechali.

Policjanci ustalili dane również kierującego. Był nim 24-letni mieszkaniec Lublina. Po pewnym czasie mężczyzna sam zgłosił się do komendy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł.

źródło: KMP w Zamościu

Poprzedni artykułNOTRE-DAME – czar gotyku katedr Francji
Następny artykułKorespondował z “amerykańską żołnierką”. Stracił ponad 63 tys. zł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments