84-latek doprowadził do zderzenia z volvo

0
499

Do wypadku drogowego z udziałem dwóch osobówek doszło wczoraj w Dąbrowie Tomaszowskiej. Kierujący renault 84-latek podczas manewru skręcania na parking leśny nie upewnił się czy nie jest wyprzedzany przez inny pojazd i doprowadził do zderzenia z volvo. 84-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Wczoraj przed południem dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 17 w Dąbrowie Tomaszowskiej.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 84-letni kierujący pojazdem marki Renault podczas manewru skręcania na parking leśny nie upewnił się czy nie jest wyprzedzany przez inny pojazd, czym doprowadził do zderzenia z kierującym volvo. Autem kierował 35-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia się pojazdów, kierowca renault – mieszkaniec gminy Susiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci przebadali kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, byli trzeźwi. Nad wyjaśnianiem szczegółowych przyczyn i okoliczności wypadku będą pracowali policjanci.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności za kierownicą.

Źródło KMP Tomaszów Lubelski, sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

68 197796 84-latek doprowadził do zderzenia z volvo 68 197794 84-latek doprowadził do zderzenia z volvo

Poprzedni artykułPraca w Zamościu. Jak wygląda rynek pracy?
Następny artykułWykryli papierosy bez akcyzy!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments