Kierująca audi nie ustąpiła pierwszeństwa.

0
514
źródło: KPP Krasnystaw
GAIA

Na drodze wojewódzkiej numer 846 na trasie Bończa – Krasnystaw doszło do zderzenia dwóch osobówek. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierująca samochodem marki Audi podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem, doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku tego pasażerka opla trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 10:00 na drodze wojewódzkiej numer 846 w miejscowości Bończa. Jak wynika z ustaleń policjantów, 63-letnia mieszkanka gminy Chełm kierująca samochodem osobowym marki Audi podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z oplem. Pojazdem tym kierował 50-letni mieszkaniec gminy Wojsławice, który przewoził dwie pasażerki. W wyniku zdarzenia jedna z kobiet została przewieziona na oddział ratunkowy krasnostawskiego szpitala. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Na szczęście pasażerka opla nie doznała poważnych obrażeń ciała.

63- latka została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się, że jest on bezpieczny.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments