Dachowanie 26-latki w Land Roverze

0
488

Do dachowania Land Rovera doszło wczoraj w Zarzeczu w powiecie zamojskim. Kierująca pojazdem najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i podczas wyprzedzania innego pojazdu wpadła w poślizg. Do szpitala została przewieziona 51-letnia pasażerka auta. Apelujemy o ostrożność na drodze!

Do tego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze powiatowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki, 26-latka kierując pojazdem marki Land Rover wyprzedzała inny samochód. W czasie tego manewru nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków, straciła panowanie nad kierownicą i wpadła w poślizg. Jazdę zakończyła w przydrożnym rowie doprowadzając do dachowania pojazdu.

Poza kierującą 26-latką z gminy Zamość w samochodzie podróżowały jeszcze cztery osoby. Pomocy medycznej wymagała jedna z pasażerek – 51-letnia mieszkanka gminy Zamość. Załoga karetki pogotowia przewiozła ją do szpitala.

Policjanci ustalili, że kierująca pojazdem była trzeźwa.

Pamiętajmy, że decydując się na wykonanie manewru na drodze należy zachować ostrożność i upewnić się, czy nie spowoduje on zagrożenia bezpieczeństwa. Niezwykle ważne jest także, aby przewidywać zagrożenia i zwracać uwagę na warunki drogowe, zwłaszcza zimą, kiedy nawierzchnia może być śliska. Zachowując ostrożność i rozwagę za kierownicą bezpiecznie dotrzemy do celu podróży.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

68 197314 Dachowanie 26-latki w Land Roverze 68 197315 Dachowanie 26-latki w Land Roverze

 

Poprzedni artykułGroźny wypadek z udziałem trzech aut
Następny artykułDo sklepu po czteropak piwa przyszedł z nożem
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments