Zderzenie audi z oplem. Dwie osoby nie żyją.

0
2427

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano w Zagrodach w powiecie biłgorajskim. Kierujący audi na drodze W-835 czołowo zderzył się z oplem. W wyniku wypadku na miejscu zginęły dwie osoby. Kolejne dwie przetransportowano do szpitala. Na miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 9. Ze wstępnych ustaleń policjantów z biłgorajskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem marki Audi zderzył się czołowo z oplem. W wyniku tego zdarzenia, śmierć na miejscu poniosło dwóch mężczyzn, którzy podróżowali audi. Trzeci – został zabrany przez śmigłowiec LPR do szpitala w Lublinie. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala również kierujący oplem.

Na miejscu wypadku policjanci prowadzą są oględziny pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniane są okoliczości i przyczyny wypadku. Na czas prowadzonych czynności droga W-835 w jest zablokowana.

Wyznaczono objazdy: dla pojazdów osobowych – w m. Goraj przez Kondraty lub Otrocz, od strony Lublina – w m. Huta Turobińska – przez Gródki, Kondraty lub Otrocz.

Dla samochodów ciężarowych – we Frampolu na Janów Lubelski lub Szczebrzeszyn, zaś od strony Lublina – w Tarnawie Małej przez Turobin lub w Wysokiem przez Kraśnik.

 

 

Źródło: KMP Biłgoraj, komisarz Anna Kamola
młodszy aspirant Joanna Klimek

68 197306 Zderzenie audi z oplem. Dwie osoby nie żyją. 68 197305 Zderzenie audi z oplem. Dwie osoby nie żyją.

Poprzedni artykułZaśpiewały, zachwyciły, stanęły na podium.
Następny artykułGroźny wypadek z udziałem trzech aut
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments