Podpaliła stodołę sąsiada bo pokłóciła się z mężem

0
121
fot. policja

Policjanci z Posterunku w Trzeszczanach zatrzymali 39-latkę z gminy Uchanie, która odpowie za podpalenie stodoły swojego sąsiada. Kobieta tłumaczyła mundurowym, że po kłótni z mężem musiała odreagować. Paliła papierosy, a niedopałki rzucała w kierunku stodoły. Mienie spłonęło. Wartość strat to około 10 tysięcy złotych. Jak ustalono 39-latka w ubiegłym roku również odpowiadała przed sądem za podpalenie innej stodoły. Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegły tygodniu na terenie gminy Uchanie. Spłonęła stodoła. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę około 10 tysięcy złotych. Wszystko wskazywało na to, że doszło do podpalenia.

Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach ustalili sprawczynię tego przestępstwa. Jak się okazało była to 39-latka, która mieszka po sąsiedzku. Tego dnia po kłótni z mężem wyszła z domu, aby odreagować. Paliła papierosy, a niedopałki rzucała w stronę wspomnianej stodoły, która w końcu stanęła w ogniu.

Wartość strat w związku z pożarem wyniosła ponad 10 tysięcy złotych. Kobieta usłyszała zarzuty zniszczenia mienia za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jak ustalono 39-latka w ubiegłym roku odpowiadała już przed sądem za podpalenie innej stodoły.

Źródło: KMP Hrubieszów, aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

Poprzedni artykułAle Cantare – Panie kolędowały w Tychach i Zamościu, a w Chełmnie zdobyły Złote Pasmo
Następny artykułDoceniajmy grę wstępną
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments