Kobieto – daj się porwać! Spotkanie już w ten piątek 28 stycznia!

0
77

Już 28 stycznia, w godzinach 18:00-21:00, w BAZA by Goldier (ul. Pereca 10 na zamojskiej Starówce) zapraszamy na trzecie urodziny Fundacji Zibera!

Kolejne spotkanie otwarte dla kobiet (przyjść może każda pani) – pierwsze w 2022 roku – będzie prawdziwie karnawałową zabawą, bo imprezą urodzinową! Już trzecią! Tak – wspierająca kobiety zamojska fundacja będzie celebrować kolejny okrągły rok działalności! Tym razem tematyką spotkania będzie kwestia niezwykle ważna i na czasie, czyli  “Wzorce piękna a ciałopozytywność (body positive) – tworzenie własnego poczucia kobiecości”.

W najlepsze trwają przygotowania, rozmowy i planowanie, by urodziny były nie tylko okazją do rozrywki, ale i czasem spędzonym na budowaniu i celebrowaniu kobiecości, bo – jak wiemy – każda kobieta to diament. Nawet jeśli nieoszlifowany. Gościem specjalnym będzie rodowita Lwowianka polskiego pochodzenia – Selena. Osoba z niezwykle interesującą historią, po szkole aktorskiej, która od wielu lat… pracuje w branży beauty. Pomaga kobietom nie tylko w dbaniu o siebie, ale i w odkrywaniu i celebrowaniu swojej kobiecości.

W ramach spotkania przewidziany jest – rzecz jasna – poczęstunek, lampka szampana i zeberkowy tort. Czas i na debatę, i na refleksje, jak i zabawę w babskim gronie oraz wymianę kontaktów. Jesteśmy kobietami. Celebrujmy kobiecość. Dajmy sobie na nią czas! To najważniejsze i najpiękniejsze, co mamy!

Rok temu gościem specjalnym na urodzinach Fundacji Zibera była Ewelina Kondrakiewicz-Matwiej – trener personalny oraz kobiet, fitness instruktor kobiet. Działo się!

Zapisy na tegoroczne wydarzenie – poprzez wpłatę na konto Fundacji Zibera (mBank 49 1140 2004 0000 3502 7846 0337, kwota 25,00 zł z dopiskiem “na cele statutowe”). Telefon kontaktowy: 690 26 31 33. Parking: bezpłatny na Starówce od godz. 18.00.

Zapraszamy na ultrakobiecy wieczór przy lampce urodzinowego szampana

Wydarzenie na Facebook: https://fb.me/e/1wH1V2AVf

fb img 1643017368708 Kobieto - daj się porwać! Spotkanie już w ten piątek 28 stycznia!foto 51 2 Kobieto - daj się porwać! Spotkanie już w ten piątek 28 stycznia!

Poprzedni artykułBezpłatne echo serca – trwa rejestracja
Następny artykułGdzie w Zamościu odnotowano najwięcej wypadków? Podsumowano 2021 rok
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments