Zamość: Pobił 15-latka bo ten źle się wypowiadał na temat jego dziewczyny

0
198
zdjęcie ilustracyjne, Policja.pl

18-latek w odwecie za nieprzychylne wypowiedzi na temat jego dziewczyny pobił o trzy lata młodszego nastolatka. Do zdarzenia doszło w Zamościu, bity po głowie 15-latek doznał urazu nosa i opuchnięcia twarzy. Policjanci zatrzymali napastnika. Młodzieniec trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, w czasie przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Ojciec 15-latka w poniedziałek zawiadomił policjantów z Zamościa, że jego syn wrócił do domu pobity. Nastolatek miał uraz nosa i opuchniętą twarz, nie chciał wyjawić ojcu okoliczności zdarzenia. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci, zaczęli skrupulatnie zbierać informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia wszelkich okoliczności zajścia. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego między innymi relacji świadków ustalili przebieg zdarzenia. Z zebranych informacji wynikało, że do pobicia pokrzywdzonego doszło w okolicach jednej ze szkół na terenie miasta. 15-latek został tam kilkukrotnie uderzony przez młodego mężczyznę. Napastnik bił go po twarzy i głowie pięściami oraz łokciem.

Kryminalni analizując zgromadzony materiał dowodowy, szybko ustalili, że odpowiedzialny za to zdarzenie jest 18-latek z Zamościa. Podejrzany został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenia ciała 15-latka. W czasie przesłuchania przyznała się i wyjaśnił, że powodem jego agresji wobec nastolatka było to, że 15-latek źle się wypowiadał na temat jego dziewczyny. Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo tego typu zagrożone jest kara pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

Poprzedni artykułWspólnie uczcimy pamięć uczestników Powstania Zamojskiego
Następny artykułBrawura na drodze. Zakleszczoną w pojeździe kobietę uwolnili strażacy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments