21 – latek wjechał audi do rowu.

1
187
fot. KPP Krasnystaw

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w miejscowości Wirkowice Pierwsze, gdzie audi wjechało do rowu melioracyjnego. Pojazdem prawdopodobnie kierował 21-latek z gminy Izbica. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek o godzinie 23:00 w miejscowości Wirkowice Pierwsze. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pojazdem marki Audi mógł kierować 21-letni mieszkaniec gminy Izbica. Mężczyzna prawdopodobnie nie dostosował prędkości i techniki jazdy do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na pobocze drogi uszkadzając barierkę energochłonną, a następnie wjechał pojazdem do rowu melioracyjnego. 21-latek trafił do szpitala, po badaniach okazało się, że doznał ogólnych potłuczeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrożności na drodze. Przypominają też, że zgodnie z przepisami za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości przewidziana jest kara pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KPP Krasnystaw

 

Poprzedni artykułKobiecy wieczór w Stylowym
Następny artykułPijany kierowca volkswagena uderzył w betonowy przepust
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MilyPan

To policja z KPP robi reklame? bo tak jest na gurze podane. Super!!!