USG płuc, szyi i głowy dla dzieci – trwa rejestracja na bezpłatne badania

0
243
Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii zaprasza do wykonania bezpłatnych badań USG. Aktualnie trwa rejestracja na bezpłatne badania USG noworodków, niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do 16 roku życia.

W dniach 12-13 stycznia w godzinach popołudniowych, będą wykonywane badania tarczycy, ślinianek i węzłów chłonnych szyi, badania przezciemiączkowe oraz usg płuc. Wskazaniem do wykonania badania są na przykład częste infekcje dróg oddechowych.
Badania odbędą się w Hotelu Jubilat, ul. Wyszyńskiego 52 w Zamościu.
Badania wykonywane są przez lekarzy pediatrów, neonatologów i lekarzy rodzinnych z całej Polski, na sprzęcie ultrasonograficznym najwyższej światowej klasy, pod nadzorem doskonałego zespołu ultrasonografistów z Gdańska z profesorem Wojciechem Kosiakiem na czele.
Rejestracja telefoniczna prowadzona jest w godz. 8.00 – 16.00 (pn-pt) i trwa do wyczerpania miejsc. Badania wykonywane są bezpłatnie, bez skierowania i nie ma rejonizacji. Ilość miejsc na badania jest ograniczona. Badania wykonywane są z zachowaniem rygorystycznych zasad dezynfekcji i ochrony osobistej.
84 638 55 12, 84 638 80 90, 84 638 80 91
Poprzedni artykułNowi nauczyciele mianowani (ZDJĘCIA)
Następny artykułNie marnuj jedzenia – Jadłodzielnia Podziel/Poczęstuj (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments