Pani chętnie pozna pana – o największym portalu randkowym. 

0
339

Wiele kobiet chętnie dałoby w Internecie ogłoszenie typu “poznam pana”. Jednak ogłoszenia matrymonialne są uznawane nadal w naszym kraju jako dowód słabości charakteru i preferowane poznawanie się pań i panów poza portalami randkowymi, w realu, choćby na “szybkich randkach” (fast dating).

Dawniej działające biura matrymonialne w bliskości kolorowej prasy dla kobiet rzeczywiście pozostawiały wiele do życzenia. Jednak teraz funkcjonuje portal randkowy “my dwoje”, który przełamuje różne narosłe latami stereotypy, związane z poszukiwaniem towarzysza życia w globalnej sieci; portal randkowy wychodzi nawet poza Polskę i łączy ludzi ponad granicami państw. Jest to szczególnie ważne w czasach, gdy z powodu pandemii granice fizyczne krajów znowu są zamykane.

Jak działa portal randkowy mydwoje.pl

Portal randkowy (www.mydwoje.pl/portal-randkowy), jeden z najlepszych w kraju i jeden z wiodących za granicami(głównie  w krajach ościennych, np. RFN), proponuje najlepsze dopasowanie partnerów z Testem Doboru Partnerskiego, ułożonym przez doświadczonego psychologa-terapeutę. Nasz serwis nie jest typowym portalem randkowym, który łączy wszystkich ze wszystki, lecz internetowym biurem matrymonialnym, nawiązującym do dawnych, szanowanych stacjonarnych biur tego typu. U nas Klientki i Klienci nie szukają przygód na długi weekend, lecz przygody na całe życie. Większość osób to osoby kulturalne, z wyższym bądź podyplomowym nawet wykształceniem, które nie chcą zabawić się czyimś kosztem i pozostawić po sobie gorycz, lecz wiedzący, czego chcą ambitni single. Historia każdego z nich jest inna, każdy jednak trafia tu, aby zaproponować paniom coś wyjątkowego. Nasz serwis nie jest klubem złamanych serc, lecz miejscem magicznym, które łączy ze sobą ludzi prawdziwych i tylko tych, którzy do siebie pasują.

Co uzyskasz w ramach abonamentu w portalu randkowym mydwoje.pl?

Przede wszystkim stając się członkiem społeczności mydwoje.pl otrzymujesz zaraz po opłaceniu abonamentu (cena nie jest wygórowana, jednak na tyle, aby nie logowały się tu przypadkowe osoby czy oszuści matrymonialni):

  • dobór ofert wg wzajemnej zgodności kryteriów, a nawet cech osobowości i charakterów partnerów, preferowanych przez nie wartości z filozofii życia
  • dobór partnerów według odległości – miejsca zamieszkania: preferujemy myślenie globalne, a działanie lokalne
  • indywidualną  (ręczną lub automatyczną) weryfikację wystawionych ofert randkowych
  • największy wybór aktywnych ofert – z datą logowania nie dalej jak przed miesiącem
  • możliwość nawiązywania kontaktów na trzy sposoby: przez Pocztę, Czat i Flirt
  • anonimowość, ochronę danych i wizerunku osobistego
  • obszerny poradnik o rozwoju w relacjach pań i panów dla wszystkich singli.

Dziś powoli poznawanie się przez internetowe biura matrymonialne, takie jak mydwoje.pl przestaje być czymś wstydliwym i intymnym, a staje się czymś normalnym jako ciekawa alternatywa dla tradycyjnych form nawiązywania tej najważniejszej relacji na całe życie. I wbrew pozorom, nie jest to tylko biuro dla mniej śmiałych.

Poprzedni artykułRozstrzygnięto konkurs na najładniejszy stroik świąteczny
Następny artykułOfiara śmiertelna pożaru w budynku mieszkalnym.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments