W ostatnim tegorocznym spotkaniu Ligi Centralnej Padwa zmierzy się z MKS Wieluń

0
193

Obronić  Twierdzę  Zamość!

W ostatnim tegorocznym spotkaniu Ligi Centralnej Padwa Zamość zmierzy się z MKS Wieluń. Mecz w sobotę o 18.00, a cel zespołu Marcina Czerwonki i Wiesława Puzi jest oczywisty – obronić Twierdzę Zamość!

MKS Wieluń to nasz sąsiad w tabeli, mający na koncie podobnie jak żółto-czerwoni 11 pkt. Zespół prowadzony przez Grzegorza Garbacza potrafił wywieźć m.in. dwa punkty z Białej Podlaskiej, stąd też przed Padwą kolejny trudny egzamin z dojrzałości!

– Grałem z Wieluniem rok temu. To bardzo doświadczona drużyna, mają ambitnego trenera i mocno stojącą na nogach obronę.  W szczególności musimy zwrócić uwagę na Artura Bożka i Arka Galewskiego. Obaj dysponują piekielnie mocnym rzutem z drugiej linii i świetnie czują się w grze jeden na jeden. Jeżeli dodam, że w Wieluniu są bardzo solidni skrzydłowi, to widać, że przelewek nie będzie! – Szykujemy się na rywala od poniedziałku i bardzo chcemy obronić Twierdzę Zamość! – W swoim imieniu i w imieniu kolegów zapraszam na sobotni mecz. Na pewno będzie się działo! – przewiduje Patryk Dębiec.

Słowa rozgrywającego Padwy znajdują potwierdzenie w ligowych statystykach. Arkadiusz Galewski jest najskuteczniejszym graczem swego zespołu z dorobkiem 51 bramek! Tylko jedno trafienie mniej zaliczył Szymon Famulski, a 48 bramek rzucił Jarosław Cepielik. Obaj panowie śmigają po skrzydłach Wielunia. Artur Bożek ma natomiast po stronie zysków 43 trafienia. Krótko mówiąc, jest komu rzucać! Na szczęście jednak, w Zamościu mamy paru gości, znających się na swojej robocie w defensywie!

Pozostaje nam tylko raz jeszcze zaprosić wszystkich na sobotni mecz i zaapelować o przestrzeganie wymogów sanitarnych! Bilety do nabycia w recepcji OSiR Zamość.

Spotkanie sędziują: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice) i Tomasz Wrona (Kraków). 

 

dsc 4778 W ostatnim tegorocznym spotkaniu Ligi Centralnej Padwa zmierzy się z MKS Wieluń dsc 4985 W ostatnim tegorocznym spotkaniu Ligi Centralnej Padwa zmierzy się z MKS Wieluń

Poprzedni artykułWygraj choinkę z dostawą do domu! Gmina ogłosiła konkurs.
Następny artykułPrzystrój choinkę dla św. Jana Pawła II
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments