Przed nami XIV Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu. [PROGRAM]

0
364

“Bądźmy wszyscy razem” to hasło przewodnie Wigilii, która już po raz czternasty odbędzie się na Rynku Wielkim w Zamościu. Uroczyste spotkanie mieszkańców miasta odbędzie się w niedzielę, 19 grudnia 2021r.

– W ten szczególny czas chcemy wspólnie z Państwem dzielić się radością z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy do wspólnego kolędowania i na wigilijny poczęstunek przygotowany przez zamojskich restauratorów i piekarzy. – zachęcają do przybycia organizatorzy.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16:00 od wspólnego kolędowania. Uroczystą wieczerzę zaplanowano na godz. 17.00. O wigilijne potrawy zadbają zamojscy restauratorzy, piekarze i cukiernicy. O godz. 17.30 zgromadzeni na Rynku wielkim mieszkańcy będą mogli wysłuchać koncertu w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca “Zamojszczyzna”.

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawują Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Marian Rojek – Ordynariusz Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej i Pan Andrzej Wnuk – Prezydent Miasta Zamość.

Organizatorami Wigilii są: Zamojski Dom Kultury, Wydział Kultury i Sportu UM Zamość; Restauracje: Corner Pub, Bohema, Arte Hotel, Hotel Artis, Skarbiec Wina, Piwnica pod św. Kazimierzem, Smak Story, Renesans, Verona Cafe Ristorante, Muzealna Ormiańskie Piwnice, Jubilat, Easy Fit; Piekarnie: Kucharscy, Grela, Łepik, PSS Społem oraz Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Zamościu

Współorganizatorzy: Muzeum Zamojskie, Młodzieżowy Dom Kultury, Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu, Hurtownia Darpak, Drukarnia Zamdruk, Komenda Hufca ZHP w Zamościu, Katolickie Radio Zamość

 

265206942 5412036932145249 835540537053181768 n Przed nami XIV Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu. [PROGRAM]

Poprzedni artykułMiasto ogłasza konkurs na najładniejszy stroik świąteczny
Następny artykułPOWIAT: Mikołajowe prezenty dla dzieci z domów dziecka
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments