Zamojski Szpital Niepubliczny z certyfikatem „Szpital bez bólu”

0
159
GAIA

22 listopada 2021r. Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o .o na posiedzeniu Komisji Certyfikacyjnej Polskiego Towarzystwo Badania Bólu w Krakowie uzyskał potwierdzenie, że spełnia wymagane kryteria leczenia bólu pooperacyjnego i przewlekłego i tym samym otrzymał certyfikat „Szpital bez bólu” na kolejne 3 lata.

Realizacja standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego według kryteriów opracowanych przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu rozpoczęła się w Zamojskim Szpitalu Niepublicznym Sp. z o.o. w 2015 roku.

W 2018 roku, zgodnie z nowelizacją ustawy o prawach pacjenta, standardy leczenia bólu związanego z chorobą podstawową zostały wprowadzone również do oddziałów  zachowawczych, a ich właściwa realizacja została po raz drugi potwierdzona certyfikatem „Szpital bez Bólu”.

Kolejny Certyfikat, przyznany po raz trzeci przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu potwierdza, że szpital przestrzega wprowadzonych standardów, wierząc że przekłada się to na podniesienie satysfakcji pacjenta z całego procesu leczenia.

Każdy pacjent leczony w Zamojskim Szpitalu Niepublicznym ma możliwość dokonania oceny jakości opieki również tej dotyczącej uśmierzania bólu, biorąc udział  w badaniu ankietowym realizowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Ankieta jest dostępna poprzez :

  • stronę internetową: https://www.cmj.org.pl/ankiety/zsn lub
  • link do adresu dostępny na stronie internetowej szpitala lub
  • za pomocą telefonu komórkowego po zeskanowaniu kodu QR na stronie internetowej szpitala

źródło: UM Zamość

zrzut ekranu 2021 11 29 o 102506 Zamojski Szpital Niepubliczny z certyfikatem "Szpital bez bólu"

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments