Pijany jak bela wsiadł za kółko. Wypadł z drogi dachował.

0
166
fot. KPP Tomaszów Lubelski
GAIA

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w gminie Rachanie (pow. tomaszowski). 37-letni kierujący daewoo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował. Jak się okazało, powodem był stan nietrzeźwości kierującego, który w organizmie miał 3 promile alkoholu oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wczoraj po godzinie 12:00 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem jednego pojazdu, do którego doszło na trasie Grodysławice – Wożuczyn (gmina Rachanie).

Z relacji świadka zdarzenia wynikało, że w pewnym momencie kierujący daewoo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na nieutwardzone pobocze i dachował  w przydrożnych zaroślach. 37-latek o własnych siłach wydostał się z przewróconego pojazdu i zapewniał, że nie potrzebuje pomocy medycznej. Mężczyzna podróżował bez pasażerów.

Policjanci ustalili, że samochodem marki Daewoo Matiz kierował 37-letni mieszkaniec gminy Tyszowce. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Jak się okazało, w organizmie miał 3 promile alkoholu. Natomiast policyjna baza danych wykazała, że mężczyzna w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę, ponieważ na koncie ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 37-latek wkrótce ponownie odpowie przed sądem.

Policjanci apelują o rozwagę i trzeźwy umysł za kierownicą!

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments